facebook
menu

Stránky Prostějovského lukostřeleckého oddílu

lukostřelba, střelba z luku, reflexní luk, kladkový luk

Novinky
Naše úspěchy
Aktuální závody v České republice
Střelba pro veřejnost
Kontakt

Aktuální závody

Česká republika

Na základě rozhodnutí Českého lukostřeleckého svazu budou výsledky našich závodů zpracovávány v systému Rcherz. Stránku našeho oddílu v systému Rcherz se seznamen závodů a členů najdete zde.

 

Závod ve 3D lukostřelbě Horní Bečva
Horní Bečva
přihlášených: 70
20. 4. 2024
detail
Jarní terénní
Nejdek
přihlášených: 18
20. 4. 2024
detail
Dubnový závod
Prostějov
přihlášených: 39
20. 4. 2024
detail
Sobotní
Ostrava
přihlášených: 22
20. 4. 2024
detail
LK CERE čtvrteční závod
Praha 4
přihlášených: 2
25. 4. 2024
detail
Čtvrteční závod LK ESKA Cheb 2024
Cheb
přihlášených: 0
25. 4. 2024
detail
1.kolo terčové ligy dospělých - sobota 27.4.2024
Bystřice
přihlášených: 65
27. 4. 2024
detail
Opavský turnaj o bůček řezníka Krkovičky 1. kolo
Opava
přihlášených: 7
27. 4. 2024
detail
Závod ve 3D lukostřelbě - Smrček
Smrček
přihlášených: 94
27. 4. 2024
detail
1. Závody LK Druztová
Czech Republic
přihlášených: 3
27. 4. 2024
detail
WA STAR závod a závod Českého poháru - neděle 28.4.2024
Bystřice
přihlášených: 45
28. 4. 2024
detail
Prvomájová terénní 2024
Králův Dvůr
přihlášených: 48
1. 5. 2024
detail
Odpolední
Ostrava
přihlášených: 18
1. 5. 2024
detail
Žákovský
Ostrava
přihlášených: 0
2. 5. 2024
detail
Nominační a kontrolní závod RD dorostu a SCM 1. kolo
Praha 6
přihlášených: 4
4. 5. 2024
detail
Dorostenecký závod na Startu - sobota
Praha 6
přihlášených: 12
4. 5. 2024
detail
O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná 1. kolo
Lesná u Tachova
přihlášených: 1
4. 5. 2024
detail
Nominační a kontrolní závod RD dorostu a SCM 2. kolo
Praha 6
přihlášených: 4
5. 5. 2024
detail
Dorostenecký závod na Startu - neděle
Praha 6
přihlášených: 13
5. 5. 2024
detail
Závod v 3D lukostřelbě Prachovské skály
Jičín
přihlášených: 56
5. 5. 2024
detail
Závod v 3D lukostřelbě Prachovské skály - copy
Jičín
přihlášených: 0
5. 5. 2024
detail
O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná 2. kolo
Lesná u Tachova
přihlášených: 0
5. 5. 2024
detail
Vodolská terčová 2024 - 1.odpolední závod
Odolena Voda
přihlášených: 6
5. 5. 2024
detail
LK CERE úterní závod
Praha 4
přihlášených: 1
7. 5. 2024
detail
Květnový závod
Prostějov
přihlášených: 5
8. 5. 2024
detail
VOTICKÝ PÁTEČNÍ ZÁVOD - 1. kolo
Votice
přihlášených: 6
10. 5. 2024
detail
Staměřický otvírák VII.
Staměřice
přihlášených: 20
11. 5. 2024
detail
Pohár olympijských nadějí 1.kolo
Kroměříž
přihlášených: 28
11. 5. 2024
detail
Beztahovská terénní 1.kolo
Votice
přihlášených: 10
11. 5. 2024
detail
Pohár ČLS- 2. závod
Kroměříž
přihlášených: 11
12. 5. 2024
detail
Beztahovská terénní 2.kolo
Votice
přihlášených: 6
12. 5. 2024
detail
Sobotní
Ostrava
přihlášených: 4
18. 5. 2024
detail
O pohár Rychlých šípů - 1. kolo Mirka Dušína
Praha 4
přihlášených: 1
18. 5. 2024
detail
Závod ve 3D lukostřelbě Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
přihlášených: 20
19. 5. 2024
detail
Vršovické šípy
Czech Republic
přihlášených: 2
19. 5. 2024
detail
Bystřická terčová 1. kolo
Votice
přihlášených: 0
19. 5. 2024
detail
Žebrácká terčová I. 2024 - odpolední závod
Králův Dvůr
přihlášených: 3
21. 5. 2024
detail
VOTICKÝ PÁTEČNÍ ZÁVOD - 2. kolo
Votice
přihlášených: 2
24. 5. 2024
detail
Opavský turnaj o bůček řezníka Krkovičky 2. kolo
Opava
přihlášených: 1
25. 5. 2024
detail
2. kolo terénní ligy
Nejdek
přihlášených: 10
25. 5. 2024
detail
Cena Normy - Prostějov
Prostějov
přihlášených: 1
25. 5. 2024
detail
Cena města Brna
Brno
přihlášených: 3
25. 5. 2024
detail
Závod ve 3D lukostřelbě Holubičák
Moravice
přihlášených: 16
26. 5. 2024
detail
Nejdecká terénní
Nejdek
přihlášených: 3
26. 5. 2024
detail
Odpolední
Ostrava
přihlášených: 2
29. 5. 2024
detail
Žákovský
Ostrava
přihlášených: 0
30. 5. 2024
detail
LK CERE čtvrteční závod
Praha 4
přihlášených: 0
30. 5. 2024
detail
LETNÍ POHÁR MĚSTA PŘEROVA 2024 - I. KOLO
Přerov
přihlášených: 0
1. 6. 2024
detail
O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná 3. kolo
Lesná u Tachova
přihlášených: 1
1. 6. 2024
detail
Memoriál Antonína Holubovského 2024
Votice
přihlášených: 0
2. 6. 2024
detail
Závod ve 3D lukostřelbě Hradec Králové
Hradec Králové
přihlášených: 9
2. 6. 2024
detail
O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná 4. kolo
Lesná u Tachova
přihlášených: 0
2. 6. 2024
detail
LK CERE úterní závod
Praha 4
přihlášených: 0
11. 6. 2024
detail
VOTICKÝ PÁTEČNÍ ZÁVOD - 3. kolo
Votice
přihlášených: 2
14. 6. 2024
detail
Opavský turnaj o bůček řezníka Krkovičky 3. kolo
Opava
přihlášených: 0
15. 6. 2024
detail
Sobotní
Ostrava
přihlášených: 0
15. 6. 2024
detail
Vodolská terčová 2024 - 2.odpolední závod
Odolena Voda
přihlášených: 1
16. 6. 2024
detail
O pohár Rychlých šípů - 2. kolo Jarky Metelky
Praha
přihlášených: 1
22. 6. 2024
detail
O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná - FINÁLE
Lesná u Tachova
přihlášených: 1
22. 6. 2024
detail
Závod ve 3D Lukostřelbě Zlín
Zlín
přihlášených: 22
23. 6. 2024
detail
LETNÍ POHÁR MĚSTA PŘEROVA 2024 - II. KOLO
Přerov
přihlášených: 0
23. 6. 2024
detail
Bystřická terčová 2. kolo
Votice
přihlášených: 0
23. 6. 2024
detail
Žebrácká terčová II. 2024 - odpolední závod
Králův Dvůr
přihlášených: 2
25. 6. 2024
detail
Odpolední
Ostrava
přihlášených: 1
26. 6. 2024
detail
Žákovský
Ostrava
přihlášených: 0
27. 6. 2024
detail
Veřejný závod
Prostějov
přihlášených: 0
29. 6. 2024
detail
Bystřická terčová 3. kolo
Votice
přihlášených: 0
5. 7. 2024
detail
Memoriál Karla Sedláčka 3.ročník
Brno
přihlášených: 0
6. 7. 2024
detail
Pohár města Votic 2024
Votice
přihlášených: 1
13. 7. 2024
detail
Prázdninový závod Prostějov
Prostějov
přihlášených: 0
13. 7. 2024
detail
Sobotní
Ostrava
přihlášených: 0
13. 7. 2024
detail
Závod ve 3D lukostřelbě Zlín - Velíková
Zlín - Velíková
přihlášených: 16
14. 7. 2024
detail
Vršovické šípy
Czech Republic
přihlášených: 0
14. 7. 2024
detail
Vodolská terčová 2024 - 3.odpolední závod
Odolena Voda
přihlášených: 0
14. 7. 2024
detail
9. MČR kladkových luků a 6. MČR holých luků 2024
Praha 6
přihlášených: 0
26. 7. 2024 - 28. 7. 2024
detail
LETNÍ POHÁR MĚSTA PŘEROVA 2024 - III. KOLO
Přerov
přihlášených: 0
27. 7. 2024
detail
Odpolední
Ostrava
přihlášených: 1
7. 8. 2024
detail
Žákovský
Ostrava
přihlášených: 0
8. 8. 2024
detail
Závod ve 3D lukostřelbě Čejč
Čejč
přihlášených: 9
17. 8. 2024
detail
Terčová liga 4. kolo - FINÁLE
Kroměříž
přihlášených: 1
17. 8. 2024
detail
Pohár ČLS - 7.kolo
Kroměříž
přihlášených: 2
18. 8. 2024
detail
VOTICKÝ PÁTEČNÍ ZÁVOD - 4. kolo
Votice
přihlášených: 0
23. 8. 2024
detail
Vodolská terčová 2024 - 4.odpolední závod
Odolena Voda
přihlášených: 0
25. 8. 2024
detail
Odpolední
Ostrava
přihlášených: 1
28. 8. 2024
detail
Žákovský
Ostrava
přihlášených: 0
29. 8. 2024
detail
Bystřická terčová 4. kolo
Votice
přihlášených: 0
1. 9. 2024
detail
Vodolská terčová 2024 - 5.odpolední závod
Odolena Voda
přihlášených: 0
1. 9. 2024
detail
Žebrácká terčová III. 2024 - odpolední závod
Králův Dvůr
přihlášených: 1
3. 9. 2024
detail
Terénní závod Hrad Šternberk
Šternberk
přihlášených: 11
8. 9. 2024
detail
Odpolední
Ostrava
přihlášených: 1
11. 9. 2024
detail
33. mistrovství České republiky v terčové lukostřelbě žactva
Votice
přihlášených: 0
14. 9. 2024 - 15. 9. 2024
detail
Závod ve 3D lukostřelbě Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
přihlášených: 5
15. 9. 2024
detail
LK CERE čtvrteční závod
Praha 4
přihlášených: 0
19. 9. 2024
detail
VOTICKÝ PÁTEČNÍ ZÁVOD - 5. kolo
Votice
přihlášených: 0
20. 9. 2024
detail
LETNÍ POHÁR MĚSTA PŘEROVA 2024 - IV. KOLO FINÁLE
Přerov
přihlášených: 0
21. 9. 2024
detail
Cena Moravy
Prostějov
přihlášených: 1
21. 9. 2024
detail
Sobotní
Ostrava
přihlášených: 0
21. 9. 2024
detail
O pohár Rychlých šípů - finále Pohár Široka
Praha 10
přihlášených: 1
21. 9. 2024
detail
LK CERE úterní závod
Praha 4
přihlášených: 0
24. 9. 2024
detail
Bystřická terčová 5. kolo
Bystřice
přihlášených: 0
12. 10. 2024
detail