facebook
menu

Stránky Prostějovského lukostřeleckého oddílu

lukostřelba, střelba z luku, reflexní luk, kladkový luk

Novinky
Naše úspěchy
Aktuální závody v České republice
Střelba pro veřejnost
Kontakt

Aktuální závody

Česká republika

Na základě rozhodnutí Českého lukostřeleckého svazu budou výsledky našich závodů zpracovávány v systému Rcherz. Stránku našeho oddílu v systému Rcherz se seznamen závodů a členů najdete zde.

 

Lanškrounský závod
Lanškroun
přihlášených: 12
25. 5. 2024
detail
Opavský turnaj o bůček řezníka Krkovičky 2. kolo
Opava
přihlášených: 30
25. 5. 2024
detail
2. kolo terénní ligy
Nejdek
přihlášených: 54
25. 5. 2024
detail
Cena Normy - Prostějov
Prostějov
přihlášených: 40
25. 5. 2024
detail
Cena města Brna
Brno
přihlášených: 38
25. 5. 2024
detail
Jiskra cup
Otrokovice
přihlášených: 16
25. 5. 2024
detail
Závod ve 3D lukostřelbě Holubičák
Moravice
přihlášených: 87
26. 5. 2024
detail
Nejdecká terénní
Nejdek
přihlášených: 36
26. 5. 2024
detail
Odpolední
Ostrava
přihlášených: 29
29. 5. 2024
detail
Středeční závod 2024 - I
Praha 10
přihlášených: 21
29. 5. 2024
detail
Žákovský
Ostrava
přihlášených: 16
30. 5. 2024
detail
LK CERE čtvrteční závod
Praha 4
přihlášených: 1
30. 5. 2024
detail
LETNÍ POHÁR MĚSTA PŘEROVA 2024 - I. KOLO
Přerov
přihlášených: 36
1. 6. 2024
detail
O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná 3. kolo
Lesná u Tachova
přihlášených: 15
1. 6. 2024
detail
Závod ve 3D lukostřelbě3D Pálava - Pohořelice
Pohořelice
přihlášených: 48
1. 6. 2024
detail
Memoriál Antonína Holubovského 2024
Votice
přihlášených: 4
2. 6. 2024
detail
Závod ve 3D lukostřelbě Hradec Králové
Hradec Králové
přihlášených: 18
2. 6. 2024
detail
O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná 4. kolo
Lesná u Tachova
přihlášených: 5
2. 6. 2024
detail
Hodový pohár 2024 - kolo 2.
Šanov
přihlášených: 12
2. 6. 2024
detail
Pohár mládeže plzeňského kraje 2024
Cheb
přihlášených: 10
2. 6. 2024
detail
Středeční závod
Prostějov
přihlášených: 2
5. 6. 2024
detail
Kontrolní závod SCM ve 3D lukostřelbě ČEJČ
Čejč
přihlášených: 18
8. 6. 2024
detail
Nedělní kvalifikační závod mládeže - HAR
PELHŘIMOV
přihlášených: 2
9. 6. 2024
detail
LK CERE úterní závod
Praha 4
přihlášených: 0
11. 6. 2024
detail
TOUR de Start Archery
Praha 1
přihlášených: 0
11. 6. 2024
detail
Středeční Červnový - Brno
Brno
přihlášených: 5
12. 6. 2024
detail
Čtvrteční kvalifikační závod mládeže - HAR
PELHŘIMOV
přihlášených: 1
13. 6. 2024
detail
VOTICKÝ PÁTEČNÍ ZÁVOD - 3. kolo
Votice
přihlášených: 5
14. 6. 2024
detail
Opavský turnaj o bůček řezníka Krkovičky 3. kolo
Opava
přihlášených: 1
15. 6. 2024
detail
Sobotní
Ostrava
přihlášených: 4
15. 6. 2024
detail
Litvínovská retro FITA (90/70/50/30m)
Litvínov
přihlášených: 0
15. 6. 2024
detail
Hodový pohár 2024 - kolo 3.
Šanov
přihlášených: 8
15. 6. 2024
detail
Vodolská terčová 2024 - 2.odpolední závod
Odolena Voda
přihlášených: 13
16. 6. 2024
detail
Závod ve 3D lukostřelbě - Chudeřice
Czech Republic
přihlášených: 9
16. 6. 2024
detail
Středeční závod
Prostějov
přihlášených: 3
19. 6. 2024
detail
O pohár Rychlých šípů - 2. kolo Jarky Metelky
Praha
přihlášených: 18
22. 6. 2024
detail
O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná - FINÁLE
Lesná u Tachova
přihlášených: 1
22. 6. 2024
detail
Brněnské vysvědčení
Brno
přihlášených: 11
22. 6. 2024
detail
Kyšická terčová I
Kyšice (u Kladna)
přihlášených: 0
22. 6. 2024
detail
Závod ve 3D Lukostřelbě Zlín
Zlín
přihlášených: 44
23. 6. 2024
detail
LETNÍ POHÁR MĚSTA PŘEROVA 2024 - II. KOLO
Přerov
přihlášených: 14
23. 6. 2024
detail
Bystřická terčová 2. kolo
Bystřice
přihlášených: 2
23. 6. 2024
detail
Mem. Františka Fruhaufa 2024
Praha 10
přihlášených: 1
23. 6. 2024
detail
Nedělní závod mládeže - HAR
PELHŘIMOV
přihlášených: 2
23. 6. 2024
detail
Žebrácká terčová II. 2024 - odpolední závod
Králův Dvůr
přihlášených: 6
25. 6. 2024
detail
Odpolední
Ostrava
přihlášených: 7
26. 6. 2024
detail
Žákovský
Ostrava
přihlášených: 0
27. 6. 2024
detail
Veřejný závod
Prostějov
přihlášených: 3
29. 6. 2024
detail
3. Závod LK Druztová
Czech Republic
přihlášených: 0
29. 6. 2024
detail
Přehýšovská terénní liga 29.6.2024 - 3. kolo
Přehýšov
přihlášených: 0
29. 6. 2024
detail
Přehýšovská terénní_neděle 30.6.2024
Přehýšov
přihlášených: 0
30. 6. 2024
detail
Bystřická terčová 3. kolo
Bystřice
přihlášených: 1
5. 7. 2024
detail
Memoriál Karla Sedláčka 3.ročník
Brno
přihlášených: 0
6. 7. 2024
detail
Středeční Červencový - Brno
Brno
přihlášených: 0
10. 7. 2024
detail
Pohár města Votic 2024
Votice
přihlášených: 1
13. 7. 2024
detail
Prázdninový závod Prostějov
Prostějov
přihlášených: 2
13. 7. 2024
detail
Sobotní
Ostrava
přihlášených: 1
13. 7. 2024
detail
Závod ve 3D lukostřelbě Zlín - Velíková
Zlín - Velíková
přihlášených: 25
14. 7. 2024
detail
Vršovické šípy
Czech Republic
přihlášených: 1
14. 7. 2024
detail
Vodolská terčová 2024 - 3.odpolední závod
Odolena Voda
přihlášených: 2
14. 7. 2024
detail
4. Závod LK Druztová
Czech Republic
přihlášených: 0
20. 7. 2024
detail
Hodový pohár 2024 - kolo 4.
Šanov
přihlášených: 5
20. 7. 2024
detail
9. MČR kladkových luků a 6. MČR holých luků 2024
Praha 6
přihlášených: 0
26. 7. 2024 - 28. 7. 2024
detail
LETNÍ POHÁR MĚSTA PŘEROVA 2024 - III. KOLO
Přerov
přihlášených: 10
27. 7. 2024
detail
5. Závod LK Druztová
Czech Republic
přihlášených: 0
3. 8. 2024
detail
Odpolední
Ostrava
přihlášených: 1
7. 8. 2024
detail
Žákovský
Ostrava
přihlášených: 0
8. 8. 2024
detail
Závod ve 3D lukostřelbě Čejč
Čejč
přihlášených: 15
17. 8. 2024
detail
Terčová liga 4. kolo - FINÁLE
Kroměříž
přihlášených: 1
17. 8. 2024
detail
Pohár ČLS - 7.kolo
Kroměříž
přihlášených: 6
18. 8. 2024
detail
VOTICKÝ PÁTEČNÍ ZÁVOD - 4. kolo
Votice
přihlášených: 0
23. 8. 2024
detail
Vodolská terčová 2024 - 4.odpolední závod
Odolena Voda
přihlášených: 1
25. 8. 2024
detail
Odpolední
Ostrava
přihlášených: 2
28. 8. 2024
detail
Žákovský
Ostrava
přihlášených: 0
29. 8. 2024
detail
6. Závod LK Druztová
Czech Republic
přihlášených: 0
31. 8. 2024
detail
Bystřická terčová 4. kolo
Bystřice
přihlášených: 0
1. 9. 2024
detail
Vodolská terčová 2024 - 5.odpolední závod
Odolena Voda
přihlášených: 1
1. 9. 2024
detail
Žebrácká terčová III. 2024 - odpolední závod
Králův Dvůr
přihlášených: 4
3. 9. 2024
detail
Velká Cena Startu Brno - Memoriál Petra Jaška
Brno
přihlášených: 7
7. 9. 2024
detail
Hodový pohár 2024 - kolo 5.
Šanov
přihlášených: 5
7. 9. 2024
detail
Terénní závod Hrad Šternberk
Šternberk
přihlášených: 12
8. 9. 2024
detail
Odpolední
Ostrava
přihlášených: 2
11. 9. 2024
detail
33. mistrovství České republiky v terčové lukostřelbě žactva
Votice
přihlášených: 0
14. 9. 2024 - 15. 9. 2024
detail
Závod ve 3D lukostřelbě Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
přihlášených: 5
15. 9. 2024
detail
LK CERE čtvrteční závod
Praha 4
přihlášených: 0
19. 9. 2024
detail
VOTICKÝ PÁTEČNÍ ZÁVOD - 5. kolo
Votice
přihlášených: 0
20. 9. 2024
detail
LETNÍ POHÁR MĚSTA PŘEROVA 2024 - IV. KOLO FINÁLE
Přerov
přihlášených: 13
21. 9. 2024
detail
Cena Moravy
Prostějov
přihlášených: 2
21. 9. 2024
detail
Sobotní
Ostrava
přihlášených: 0
21. 9. 2024
detail
O pohár Rychlých šípů - finále Širokova trefa
Praha 10
přihlášených: 11
21. 9. 2024
detail
Litohlavská terénní - 3. ročník
Králův Dvůr
přihlášených: 7
22. 9. 2024
detail
LK CERE úterní závod
Praha 4
přihlášených: 0
24. 9. 2024
detail
Svatováclavský závod
Brno
přihlášených: 5
28. 9. 2024
detail
Hodový pohár 2024 - kolo 6.
Šanov
přihlášených: 5
28. 9. 2024
detail
Bystřická terčová 5. kolo
Bystřice
přihlášených: 1
12. 10. 2024
detail