facebook
menu

Stránky Prostějovského lukostřeleckého oddílu

lukostřelba, střelba z luku, reflexní luk, kladkový luk

Novinky
Naše úspěchy
Aktuální závody v České republice
Střelba pro veřejnost
Kontakt

Sezóna 2019

10. 09. 2019

Každý rok je pro členy Lukostřelby Prostějov výzvou pro překonání úspěchů z minulé sezóny. O to víc nás těší, že se jim to daří. Stabilně vysoká výkonnost našeho spolku je odrazem dlouholeté práce a silného zaujetí samotných členů.

V letošní sezóně se prosadili především naši mladí lukostřelci, a to jak v dlouhodobých soutěžích, tak i na MČR v halové i venkovní lukostřelbě, kde získali řadu medailí.

Do reprezentačního výběru pro sezónu 2020 splnili limity Josef Křesala, Eliška Novotná, Eliška Koleňáková, Michal Hlahůlek, a do Sportovního centra mládeže při ČLS Michael Roba. Velkým úspěchem je dlouholetá medailová šňůra našeho prvoligového družstva mužů, kteří letos obsadili v nejvyšší soutěži I.ligy druhé místo.

Po náborových akcích se nám rozrostla členská základna v žákovské kategorii a naši nejmladší lukostřelci si už také vybudovávají místo na české lukostřelecké scéně. Za příklad si berou svoje starší oddílové kolegy a následují je jak v individuálních úspěších, tak především v zisku medailí ze soutěží družstev.

Úspěchy jsou ruku v ruce s podporou, která se nám dostává od našich partnerů a sponzorů.  Rádi bychom tak poděkovali Městu Prostějov, Olomouckému kraji a firmě Norma RZ s.r.o. za jejich dlouhodobou podporu, které si velmi vážíme.