facebook
menu

Stránky Prostějovského lukostřeleckého oddílu

lukostřelba, střelba z luku, reflexní luk, kladkový luk

Novinky
Naše úspěchy
Aktuální závody v České republice
Střelba pro veřejnost
Kontakt

Sezóna 2018

10. 09. 2018

Každý rok je pro členy Lukostřelby Prostějov výzvou pro překonání úspěchů z minulé sezóny. O to víc nás těší, že se jim to daří. Stabilně vysoká výkonnost našeho spolku je odrazem dlouholeté práce a silného zaujetí samotných členů.

Úspěchy pak přináší všechny kategorie, od žáků až po seniory. Družstvo mužů v nejvyšší soutěži I. Ligy obsadili 2 místo

Pokud bychom měli vypíchnout jednotlivce tak musíme zmínit Josefa Křesalu, který jako junior zvítězil na halovém MČR dospělých, které jsme zorganizovali doma v Prostějově.

Mistrovství bylo velice úspěšné i po stránce pořadatelské a mnozí účastníci jej hodnotili jako jedno z nejlepších Mistrovství ČR.

Dalším výrazným úspěchem juniora Josefa Křesaly bylo získání zlatých medailí na MČR juniorů v hale i ve venkovní lukostřelbě. První místo získal také v hodnocení českého poháru, a to jak v hale, tak i ve venkovní lukostřelbě.

Těší nás i úspěchy našich seniorů, kteří sbírají vavříny na všech velkých akcích a jsou nedílnou součástí úspěchu celého spolku.

Po náborových akcích se nám rozrostla členská základna v žákovské kategorii a naši nejmladší lukostřelci si už také vybudovávají místo na české lukostřelecké scéně. Za příklad si berou svoje starší oddílové kolegy a následují je jak v individuálních úspěších, tak především v zisku medailí ze soutěží družstev.

Úspěchy jsou ruku v ruce s podporou, která se nám dostává od našich partnerů a sponzorů.  Rádi bychom tak poděkovali Městu Prostějov, Olomouckému kraji a firmě Norma RZ s.r.o. za jejich dlouhodobou podporu, které si velmi vážíme.