Halové MČR 2015

Halové MČR dospělých a dorostu - Hradec Králové

Halové MČR dospělých a dorostu – Hradec Králové

O víkendu se naši střelci vydali do Hradce Králové, kde se konalo 25. Mistrovství České republiky v halové lukostřelbě. Silné zastoupení jsme měli jak v dospělých kategoriích, tak dorosteneckých. A ani tentokrát jsme se nevrátili s prázdnou.

Asi největšího úspěchu dosáhlo družstvo našich dorostenců ve složení Michal Hlahůlek, Dominika Chlachula a Aleš Změlík. Michal v soubojích jednotlivců vylepšil své druhé místo z kvalifikace a ve finále porazil Davida Jarocha z Ostravy. Aleš, střílející v kategorii kadetů se taktéž probojoval do finále, kde podlehl Vojtovi Chocholovi z Prahy těsně 6:4 na sety. Celé družstvo pak v soubojích získalo zlatou medaili.

O získání další placky se postaralo družstvo v kategorii seniorů ve složení Zdeněk Zapletal, Jiří Smrček, Ivo Macenauer a Milan Hajduk. Ti nakonec obsadili skvělé třetí místo.

Dařilo se i v divizi kladkových luků. Družstvo ve složení Petr Musil, Vladislav Michejda a Michal Sivák prokázalo svoje kvality a ve velmi silné konkurenci získalo další bronzovou medaili.

Zbývá už je dodat, že družstvo žen (Hana Majarová, Magda Robová a Anna Hetmanová) dosáhlo v soubojích na čtvrté místo a získalo pomyslnou bramborovou medaili.

Všem medailistům gratulujeme!!! 🙂

 

Kompletní výsledky závodu naleznete zde. Více fotografií ze závodu najdete na našem facebooku  nebo zde.

Mohlo by se Vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *